Новости в регионах

Днепр

Донецк

Опрос

Как Вы считает, где Украине реальнее "найти свое счастье" - в Евросоюзе или в Едином экономическом пространстве (ЕЭП) в союзе с Россией, Казахстаном и Беларусью?..

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Главная » Новости Украины » Львов

Создана: 15 Ноябрь 2011 в 12:55

Влада Львова обіцяє взятися за відомче житло

У Львові є 273 відомчі будинки. З них 46 - гуртожитки. Місто планує взяти їх у комунальну власність. Про це сьогодні, під час прес-конференції повідомив Юрій Голець, начальник управління житлового господарства Львівської міськради.

Фото:

Выбор редакции

Редакция не выбрала еще подходящего коментария

Добавить читать другие, 0 мнений

З його слів, 16 відомчих гуртожитків перебувають у статутних фондах підприємств. З них за рішенням судів два гуртожитки є у процесі передачі в комунальну власність.«Щодо решти 14 гуртожитків, котрі є у статутних фондах, то міськрада прийняла ухвалу, якою надала згоду на прийняття їх у комунальну власність міста», -  розповідає Ю. Голець.

Проте існує низка перешкод, зокрема начальник управління зауважив, що насамперед самі відомства не бажають передавати гуртожитки.

У цьому він вбачає меркантильні інтереси з їхнього боку.

Серед інших перешкод - незадовільний стан відомчого житла, фінансова неспроможність відомств та відсутність спеціалістів, які б утримували будинки у належному стані.

Пан Голець нагадав, що минулого тижня у Львові була нарада під головуванням Олега Синютки за участю представників усіх відомств. Під час нього обговорили питання щодо підписання актів прийому - передачі відомчого житла терміном до 20 грудня.

Якщо ж цього не буде зроблено, міськрада інформуватиме силові структури щодо відомств, які не бажають передавати житловий фонд у комунальну власність.

Минулого року у комунальну власність перейшло 4 гуртожитки.


Источник: lviv.expres.ua

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуПоследние новости

Самые обсуждаемые

    Загружается, подождите...