Новости в регионах

Днепр

Донецк

Киев

Львов

Опрос

Как Вы считает, где Украине реальнее "найти свое счастье" - в Евросоюзе или в Едином экономическом пространстве (ЕЭП) в союзе с Россией, Казахстаном и Беларусью?..

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Главная » Новости Украины » Львов

Создана: 25 Ноябрь 2011 в 15:18

Львів подарує туристам безкоштовні нічні екскурсії

З 2 до 4 грудня в місті стартує новий туристично-промоційний проект «Нічний Львів». В рамках проекту відбудеться 30 безкоштовних екскурсій.

Фото: Нічний Львів.

Выбор редакции

Редакция не выбрала еще подходящего коментария

Добавить читать другие, 0 мнений

Відтак, для відвідувачів буде представлена нагода взяти участь у театралізованих екскурсіях підземеллями Львова – нічні відвідини музеїв, вогняні дійства та вистави.

В музеї історії релігії о 23.00 год розпочнеться вистава «Формули екстази» за творами Б.Антонича. Окрім того, особливістю проекту «Нічний Львів» стануть театралізовані вогняні дійства в «Італійському дворику», романтичні екскурсії в музеї Соломії Крушельницької, молодіжні літературні читання в галереї «Гердан», нічна екскурсія Личаківським цвинтарем, різноманітні атракції у львівських галереях.

- У грудні плануємо реалізувати туристично-промоційний проект «Нічний Львів» - з метою формування нового туристичного продукту. Надалі такий проект плануємо проводити щороку в липні та грудні. Це дозволить більше зацікавити туристів нашим містом, відкрити нове обличчя Львова як міста романтики.

Нічні екскурсії, які ми проводили в музеї зброї «Арсенал», музеї Соломії Крушельницької, Італійському дворику показали, що львів’яни, особливо молодь, надзвичайно схвально ставляться до цього.

Адже вдень не всі мають можливість відвідати музей, а ввечері, «приправивши» це романтикою, учасники отримують незабутні враження, - розповіла заступник керівника відділу промоції міста ЛМР Марта Іванишин.

Щоб взяти участь у заходах, необхідно зареєструватись на сайті www.lviv.travel


Источник: Политика & Деньги

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуПоследние новости

Загружается, подождите...