Новости в регионах

Днепр

Донецк

Опрос

Как Вы считает, где Украине реальнее "найти свое счастье" - в Евросоюзе или в Едином экономическом пространстве (ЕЭП) в союзе с Россией, Казахстаном и Беларусью?..

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Главная » Новости Украины » Львов

Создана: 17 Ноябрь 2011 в 12:18

Продавців радіоактивних матеріалів засудили на 8 років

На Львівщині засуджено злочинне угрупування, члени якого намагались продати за $15 млн небезпечний радіоактивний матеріал, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Фото: Небезпечно: радіація!..

Выбор редакции

Редакция не выбрала еще подходящего коментария

Добавить читать другие, 0 мнений

П’ятеро осіб злочинної групи, з метою збуту радіоактивного матеріалу в серпні 2009 року стали домовлятись з громадянином Д. щодо продажу йому цього матеріалу. На підтвердження серйозності своїх намірів злочинці надали останньому фотографії із зображенням контейнера, в якому знаходилось джерело іонізуючого випромінювання та  документи про його походження.

Впевнившись, що громадянин Д. зацікавлений у придбанні радіоактивного матеріалу, організатор групи П.

та інші співучасники узгодили з ним ціну продажу вказаної речовини, а саме - $15 млн та визначили порядок передачі грошей та передачу покупцеві згаданої речовини.

Однак, під час передачі джерела іонізуючого випромінювання працівниками УСБУ у Львівській області було затримано організатора групи та ще одного співучасника і вилучено контейнер із капсулою радіоактивного матеріалу.

Варто зазначити, що згідно висновку експертів Інституту ядерних досліджень НАН України - вилучений об`єкт є джерелом іонізуючого гамма-випромінювання небезпечним для здоров`я людини при недотриманні правил радіаційної безпеки.

За результатами судового розгляду членів організованої злочинної групи, до складу якої входили мешканці Львівської та Закарпатської областей за вчинення злочинів, передбачених ч.3 ст. 28, ч.3 ст. 265 КК України визнано винними та засуджено до позбавлення волі строком на 8 років кожного.


Источник: Политика & Деньги

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуПоследние новости

Самые обсуждаемые

    Загружается, подождите...