Новости в регионах

Днепр

Донецк

Опрос

Как Вы полагаете, в Украине действительно происходит тотальная дискриминация трудящихся, как заявляют некоторые народные депутаты от оппозиции и лидеры большинства профсоюзных движений?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Главная » Новости Украины » Днепр

Создана: 02 Ноябрь 2011 в 12:37

Ізраїльська фірма заробить 13 млн на утилізації пестицидів…

Головне Управління промисловості Дніпропетровської облдержадміністрації 21 жовтня за результатам тендеру уклало угоду з фірмою «Si Group Consort Ltd» (Ізраїль) на знешкодження заборонених, змішаних і непридатних пестицидів. Вартість угоди склала 13,48 млн грн.

Фото:

Выбор редакции

Редакция не выбрала еще подходящего коментария

Добавить читать другие, 0 мнений

Фірма має до кінця 2011 року знешкодити 560 т заборонених та непридатних до використання пестицидів та агрохімікатів, розміщених в складських приміщеннях та на відкритих територіях в тарі, непридатній до безпечного перевезення. Потрібно провести знешкодження хімікатів на території Дніпропетровського, Томаківського, Павлоградського, Новомосковського, П'ятихатського, Синельніковського, Межівського, Софіївського, Магдалинівського, Апостолівського, Васильківського, Нікопольського, Петропавлівського, Юріївського, Широківського, Криворізького, Покровського, Петриківського, Солонянського районів та м.

Новомосковська Дніпропетровської області.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Загалом протягом останніх місяців ізраїльська компанія «S.I.Group Consort Ltd» отримала підряди на утилізацію шкідливих речовин в різних регіонах України на суму понад 530 млн грн.

>


Источник: Политика & Деньги

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуПоследние новости

Загружается, подождите...